Чесно – це громадський рух для українців

Наскільки ж болюче спостерігати за сучасною політичною ситуацією в країні. Складається враження, що хто б не прийшов до влади – краще вже не буде. Нажаль, політики різного рівня не здатні виправдати очікувань своїх виборців. Більш того, вони не прикладають до цього абсолютно ніяких зусиль. Депутати, мери, голови обласних і районних рад, губернатори вже не викликають навіть мінімальної довіри в суспільстві. Люди розчаровані.

Чесно – це громадський рух, що має власний сайт chesno.org і веде активну діяльність, спрямовану на те, аби кожен громадянин міг дізнатись, ким насправді є той чи інший, депутат, мер і інший політик або той, хто лише планує ним стати.

Заснований він декілька років тому. За час свого існування вдалось привабити велику кількість небайдужих громадян.

Все більше і більше свідомих громадян є прихильниками організації. Вони прекрасно розуміють, що лише вчинками можливо змінити країну. Надіятись на сучасних політиків – не варто. Для чого тішити себе марними ілюзіями, якщо можна самостійно прикласти руки для змін. Хтось скаже що для цього потрібні знання, певний політичний досвід. Так, не без цього. Але, величезне значення має також і те, чи має конкретна особа взагалі бажання рухатись в потрібному напрямку. Якщо цього немає, тоді апріорі неможливо говорити про будь який успіх.

Саме тому і функціонує рух «Чесно». Важливо зрозуміти, хто дійсно зацікавлений в розвитку країни, а хто прагне лише зайняти вигідну посаду. Якщо людина не володіє об’єктивною інформацією, то зробити аналіз їй надзвичайно важко. Більш того, це фактично неможливе завдання. Але, коли є можливість дізнаватись об’єктивні дані, то ситуація кардинально змінюється.

Перед тим, як опублікувати будь-яку інформацію вона ретельно перевіряється. Це надзвичайно важливо. Дуже легко робити наклеп на людину, котра дійсно заслуговує поваги. До того ж неправдиві дані можуть бути подані в такому контексті, що велика аудиторія дійсності в них повірить.

Судові дебати, розгляд справ в майбутньому вже фактично не будуть мати ніякого значення. Мінімальний процент населення стежитиме за цими процесами, а висновки (хоч і невірні) вже будуть зроблені. Саме тому і функціонує рух «Чесно». Завдяки йому велика кількість людей можуть володіти достовірною інформацією. Розуміючи, кому варто довіряти, а хто займається популістськими «маркетинговими» кроками, легко зробити правильний вибір.

Джерело: https://www.chesno.org/

+1+2+3+4+5 (Нет голосов)
Loading ... Loading ...
 
                                      Категории: Дом 

       Понравилась статья? Не забудь нажать "+1" 


Добавить комментарий

ВНИМАНИЕ! Возможна задержка публикации комментариев.

Ваш e-mail никогда не будет опубликован. Обязательные поля помечены *.

*

*

Ваш комментарий: