Дитячий фінський одяг Рейма в Україні

Всі діти різні ... Їх відрізняє колір очей, особливий характер, голос і погляд, але є те, що об'єднує дітей у всьому світі. І хлопчики, і дівчатка від новонароджених до підлітків невпинно пізнають світ, вони з цікавістю розглядають навколишні рослини, будівлі та особи, пробують на смак, намагаються буквально все відчути на собі. Значення цього процесу в вихованні та формуванні особистості важко переоцінити, оскільки вивчаючи навколишній простір дитина розвивається як особистість, дізнається нове, а допускаючи помилки і активно рухаючись до своєї мети, ставати сильнішими і мудрішими. Що можуть зробити в даному випадку батьки? Чи не заважати, а навпаки, всіляко сприяти цьому процесу, показувати дитині всі нові і нові місця, забезпечити гарний настрій і, звичайно ж, комфорт. Коли одяг, взуття, головні убори та інші предмети гардероба не утрудняють рухів, сил для нових звершень стає ще більше. Але не менш важливо не жертвувати теплом, тобто здоров'ям, і захистом малюка від найнесподіваніших особливостей погоди. Все це можливо і легко з одягом від всесвітньо відомого фінського виробника «Reima». Всі товари від цієї компанії безпечні, комфортні, стильні і продумані до деталей. Так, наприклад, верхній одяг даної компанії не продувається вітром, що не промокає, але в той же час тканина «дихає», не дозволяючи дитині потіти і мокнути, взуття, яка, завдяки спеціальній підошві з термопластичної гуми, не ковзає і відмінно зчіплюється з будь поверхнею, головні убори для зими з водонепроникними вставками і літні вбрання, які надійно захищають від шкідливого впливу сонячних променів - про переваги товарів від «Reima» можна говорити нескінченно, але зараз трохи про саму компанію.

Компанія Reima була заснована в 1943 році, під час другої світової війни, в фінському місті Гельсінкі. У воєнні час компанію перенесли в більш безпечне місце місто Канканпяя, де виробництво почало активно розвиватися. В ті часи фірма спеціалізувалася на виробництві спецодягу, але пізніше «Reima» стала компанією виключно для дітей. З кожним роком виробничі потужності збільшувалися, зростала кількість працівників, які використовуються матеріали ставали все більш сучасними, а речі якісними і довговічними. За 70 з гаком років компанія знайшла авторитет у всьому світі, мільйони покупців у всьому світі використовують найрізноманітніші товари від даного виробника, насолоджуючись високою якістю предметів гардероба. Розвиток кампанії не зупиняється і зараз. Одним з останніх нововведень організації є додаткова функція спортивного одягу, додаток «Reima GO», яке дозволяє контролювати і фіксувати показники активності дитини під час прогулянок або занять спортом, так можна не тільки отримувати відомості про інтенсивність рухів за допомогою планшета або смартфона, але і заробляти додаткові бали, які можна використовувати в якості бонусів і ігровому додатку. Яким буде наступне нововведення від «Reima» поки складно собі уявити, але в тому, що це буде корисним, розвиваючим, безпечним і сприяє комфорту нововведенням немає сумніву.

У більшості країн світу є офіційні представництва та багато інших торговельні підприємства, за допомогою яких можна придбати високоякісні, надійні і довговічні товари від Рейма. Світовий досвід і відгуки безлічі покупців свідчать про міцність і продуманості, пристосованості для найрізноманітніших дитячих потреб товарів даного виробника.

+1+2+3+4+5 (Нет голосов)
Loading ... Loading ...
 
                                      Категории: Дети 

       Понравилась статья? Не забудь нажать "+1" 


Добавить комментарий

ВНИМАНИЕ! Возможна задержка публикации комментариев.

Ваш e-mail никогда не будет опубликован. Обязательные поля помечены *.

*

*

Ваш комментарий: