Для чого потрібне страхування туристів за кордоном?

Подорож за кордон – завжди хвилююча та довгоочікувана подія, проте не можна забувати, що окрім речей і грошей, що ви повинні зібрати з собою в подорож потрібно ще оформити потрібний пакет документів. Окрім придбання візи обов’язковим для всіх громадян України є також страховка життя та здоров'я. Життя та здоров'я не залежно від країни в якій ви знаходитесь є найвищими цінностями людини, а тому потрібно піклуватися про їх збереження заздалегідь, не чекаючи, поки станеться якась травма, нещасний випадок чи раптова хвороба. Доречі, якшо ви бажаєте працювати за кордоном і заробити хороші кошти, то дуже вигідно знати робити добре макіяж. Салони красоти сьогодні прибуткові за кордоном. Якщо ві не вмієте це робити то запрошуємо на курси макіяжу у Львові. Кращі спеціалісти готові вам показати усі хитрощі цієї профессії. Ві зможете навичися дуже швидко і дістати всі фундаментальні знання для саморозвитку.

Страхування громадян України за кордоном

Страхова компанія «Юнісон страхування» надає медичне страхування при подорожі за кордон на всіма нормативно-правовими стандартами згідно чинного законодавства України. Наша компанія має повну акредитацію в країнах шенгенської угоди, тому ви можете звернутися в разі якихось проблем в посольства цих країн. Лімітовані виплати на їх територіях становлять від тридцяти тисяч євро. Медичне страхування включає в себе оплату наступних пунктів:

  • стоматологічного кабінету;
  • виклику та послуг карети швидкої допомоги;
  • послуги з медичного транспортування;
  • оплата послуг стаціонарного або амбулаторного лікування.

Більше інформації про медичне страхування туристів та умов його придбання ви можете знайти на сайті СК «Юнісон страхування» а бо скористайтесь посиланням. Також тут ви можете отримати консультацію наших висококваліфікованих спеціалістів в он-лайн режимі або замовити послуги страхування та оформити он-лайн страховий договір.

Надійне страхування людини від нещасного випадку

На сайті страхової компанії «Юнісон страхування» ви знайдете сторінку http://ugic.com.ua/strakhuvannya-zhyttya-ta-zdorovya/strakhuvannya-vid-neshchasnoho-vypadku/  де ви зможете замовити послуги по страхуванню життя та здоров'я людини від нещасного випадку. . На жаль нещасні випадки трапляються раптово та передбачити їх ми не можемо, а тому краще подумати про таку неприємну можливість заздалегідь і застрахувати своє життя і здоров'я від травми при нещасному випадку. Досвідчені спеціалісти нашої фірми допоможуть вам з цим питанням у найкоротший термін. На сайті, щоб замовити цей вид страхових послуг, вам достатньо заповнити спеціальну форму, де будуть вказані ваші особисті данні, контактний номер телефону та місце доставки і зручна вам форма оплати.

+1+2+3+4+5 (Нет голосов)
Loading ... Loading ...
 
                                      Категории: Остальное 

       Понравилась статья? Не забудь нажать "+1" 


Добавить комментарий

ВНИМАНИЕ! Возможна задержка публикации комментариев.

Ваш e-mail никогда не будет опубликован. Обязательные поля помечены *.

*

*

Ваш комментарий: