На що треба звернути увагу при покупці квартири

Якщо ви хочете купити квартиру у затишному місці, то кращим рішенням буде звернутися до житлового комплексу «Сирецькі сади» syretski-sady.com.ua/ - житловий комплекс комфорт-класу зі своїм унікальним мікрокліматом, де поєднаються затишне оточення з високими стандартами сучасного життя.

Підготовка до покупки - це найзначніша і за часом і за значимістю частина покупки нерухомості. Від ретельності проведення цього етапу залежить безпека всіх подальших етапів угоди і спокій покупця нерухомості на довгі роки. Послідовність дій покупця на етапі підготовки до покупки:

  • -попередня схеми покупки, - хто купує (іноземець, резидент країни, Українець який постійно проживає за кордоном, в шлюбі, внутрішній закон покупця, що застосовується сімейне право і т.д.), хто буде укладати угоду, як будуть відбуватися розрахунки і т.д .
  • - перевірка юридичного статусу нерухомості - перевіряється саме існування нерухомості на момент покупки в конкретному місці і відповідність цих відомостей фактичного розташування об'єкта, що здобувається, перевіряється приналежність нерухомості продавцю, вид права, наявність обтяжень правами третіх осіб, зобов'язаннями продавця і т.д.
  • - перевірка юридичної чистоти нерухомості - перевірка підстав виникнення прав на нерухомість у продавця, перевіряється законність всього ланцюжка переходів прав на нерухомість з моменту спорудження нерухомості або освіти земельної ділянки
  • - перевірка повноважень продавця і його здатність до продажу - перевіряються повноваження продавця самостійно здійснити операцію, бути стороною цивільно-правових угод
  • - вибір форми угоди і розробка схеми угоди - виявлення необхідності нотаріальної форми угоди, вибір предмета договору - купівля юридичної особи - власника нерухомості, або безпосередня купівля нерухомого майна, або участь в пайовому будівництві (покупка нерухомості, що будується), вибір форми договору (купівля-продаж , договір пайової участі і т.д.), або системи з декількох договорів. При наявності обтяжень квартири (наприклад заставу за іпотечним кредитом) розглядаються способи їх зняття до виходу на угоду або після, і т.д.
+1+2+3+4+5 (Нет голосов)
Loading ... Loading ...
 
                                      Категории: Остальное 

       Понравилась статья? Не забудь нажать "+1" 


Добавить комментарий

ВНИМАНИЕ! Возможна задержка публикации комментариев.

Ваш e-mail никогда не будет опубликован. Обязательные поля помечены *.

*

*

Ваш комментарий: