Особливі секрети красоти

У косметології відомо багато способів справити дрібні недоліки особи, розгладити зморшки. Філери по праву вважають одним із сучасних і перспективних методів, а з ускладненням технологій і складу вводяться речовин, їх можна вважати універсальним варіантом. Доречі якщо ви хочете знайти більше про красоту то корисні поради на цю тему, ви знайдете ось тут: https://samnasam.pp.ua/, один з кращих сайтів для жінок.

Що за препарати красоти

Філлери - це спеціальні препарати, які вводяться за допомогою ін'єкцій під шкіру обличчя і тіла. Завдяки їм розгладжуються глибокі зморшки, надаються обсяги в потрібних областях.

Звичайне застосування філерів в косметології - усунення зморшок, зміна форми губ, скул, підборіддя. З їх допомогою прибирають темні кола під очима і вносять інші, на, перший погляд непомітні зміни, здатні змінити обличчя або зробити молодше на пару років.

Назва походить від англійського слова «fill» - «наповнювати». На відміну від ботокса, здатного на час розслабляти дрібні м'язи, філлер дозволяє заповнити складки шкіри зсередини, зміцнити тканини, зробити їх менш пухкими і заповнити бракуючий об'єм.

Пвдшкірні інєкції це секрет краси

Ідея підшкірних ін'єкцій для боротьби з в'ялістю шкіри не нова. Різні варіанти уколів краси використовувалися косметологами багатьох відомих клінік з кінця минулого століття, але тільки в 2003 році розробили філлер на основі гіалуронової кислоти - речовини, що є природним для людини. Вся справа в тому, що гіалуронова кислота - це полісахарид, який виробляється організмом людини, він бере участь в обміні речовин. Кількість цієї речовини змінюється з віком - до старості зменшується. Особливе властивість гіалуронової кислоти - вона утримує вологу в шкірі, роблячи її пружною і еластичною. Філери на основі цього природного компонента не викликають алергічних реакцій.

________________________________________

 

+1+2+3+4+5 (1 проголосовали, оценка: 5,00 )
Loading ... Loading ...
 
                                      Категории: Красота 

       Понравилась статья? Не забудь нажать "+1" 


Добавить комментарий

ВНИМАНИЕ! Возможна задержка публикации комментариев.

Ваш e-mail никогда не будет опубликован. Обязательные поля помечены *.

*

*

Ваш комментарий: