Причини побувати у Львові

У Львова особлива чарівність: скільки б часу не провів тут - не встигнувши покинути його, вже мрієш повернутися. І на це є щонайменше 5 причин. Тому якщо ви вагаєтесь на рахунок того, куди піти, то екскурсія до Львова це саме те що потрібно, ви не пожалкуєте.

Кава

Кавовим традиціям Львова вже понад 300 років, а тому багато місцевих розбираються в сортах кави, способах його прожарювання і приготування краще бариста. Для них кавування - щоденний ритуал.

Такої кількості кав'ярень, як у Львові, мабуть, не знайдеш ні в жодному іншому місті України. Тут з кавою пов'язано чимало легенд. Згідно з однією з них, кавові зерна ... видобувають в підземних рудниках, за прикладом вугілля. Побачити цей процес може кожен, спустившись в «шахту», що знаходиться під знаменитою кав'ярнею «Львівська копальня кави».

Кавову церемонію в столиці Галичини неможливо уявити без найніжніших десертів, мистецтво приготування яких тут освоїли досконало. До речі, обов'язковий пункт гастропрограмми туристів - дегустація знаменитого львівського сирника.

Шоколад

Шоколад (львів'яни на свій манер називають його «чоколяда») в цьому місті люблять так, що присвятили йому цілий музей і фестиваль. Тут є місцеві ласощі - ручної роботи. Побродивши по центру міста, обов'язково знайдете місця, де можна придбати солодкі вироби найрізноманітніших форм - цукерки з начинками або шоколад шматками, фігурки у вигляді звіряток або мініатюрні копії відомих архітектурних пам'ятників, шоколад з горіхами або перцем. Одне з таких - «Львівська майстерня шоколаду». Тут можна придбати на згадку про місто солодкий виріб або спробувати прямо на місці - в кафе за чашкою ароматної кави.

Музеї

Жителі Львова справедливо вважають, що живуть в музеї. Але в місті є й інші - досить незвичайні з оригінальною концепцією.

Наприклад, «Музей пошти», розташований в будівлі старої в Східній Європі пошти. У першому в Україні «Музеї пивоваріння» з колекцією старовинних пивних пляшок, кухлів і інших цікавих експонатів пінний напій дають покуштувати в дегустаційному залі. У Львові кілька музеїв-аптек, але інтерактивний - «Таємнича аптека» - обов'язково оціните, побувавши в ... його підземеллі. Тут у старовинній фармлабораторіі таємничий лікар варить «мило для хабарників» і готує «таблетки щастя».

+1+2+3+4+5 (Нет голосов)
Loading ... Loading ...
 
                                      Категории: Остальное 

       Понравилась статья? Не забудь нажать "+1" 


Добавить комментарий

ВНИМАНИЕ! Возможна задержка публикации комментариев.

Ваш e-mail никогда не будет опубликован. Обязательные поля помечены *.

*

*

Ваш комментарий: