Як не переплачувати за готель

Плануючи поїздку в інше місто кожна людина ставить перед собою питання: де ж зупинитися?. Це може бути готельний номер або житло подобово.

Оренда квартир подобово має ряд переваг:

Перш за все – це суттєво дешевше, аніж проживання в готелі, особливо якщо ви подорожуєте з сім’єю або великою компанією. Крім того, це можливість уникнути галасу та суєти, які постійно супроводжують клієнта готелю не тільки поза межами номера, а і у номері, оскільки у багатьох готелях недостатня шумоізоляція, а стіни досить тонкі. Відсутність нав’язливих сек’юріті дає можливість повністю відчути «життя міста» з ранку до пізньої ночі, оскільки не треба підпорядковуватись внутрішнім розпорядкам готелю.

Подобова оренда квартир дозволяє вдало зупинитися на день, і більше, незалежно від того, необхідно зайнятися роботою або відвідати родичів з друзями.

Для того аби не допустити найбільш розповсюджених помилок при пошуку квартири існує декілька правил:

  1. Шукаючи житло на сайті http://doba24.com.ua/ звертайте увагу на прикріплені до оголошення фото. Їх має бути не менше 5-ти, а на них зображені усі приміщення квартири (ванна кімната, кухня і т.д.), наявні побутові прилади та меблеве оздоблення. На жаль, деякі шахраї розміщують на сайтах фото чужих квартир, люди бронюють квартиру, вносячи перший внесок на банківську картку, приїжджають, а на них чекає зовсім інше житло, не те, що на фото.
  2. Обов’язково укладіть договір оренди з власником квартири. Це дозволить убезпечити себе.
  3. Обов’язково перевірте у господаря документи на квартиру.
  4. Перед заїздом у квартиру перевірте справність сантехніки, приладів та іншого майна, заявленого у договорі оренди.
  5. Усі нюанси обговоріть з власником заздалегідь (заселення з дітьми, тваринами і т.п.).

Щоб вберегти себе від шахраїв краще звернутися до порталу http://doba24.com.ua, де вам допоможуть с пошуком квартири. Кваліфікований персонал агентства з нерухомості максимально швидко підбере квартиру, яка відповідатиме вашим вимогам. Кожна квартира проходить ретельну перевірку, що виключає можливість обману клієнта.

Знаючи, як правильно зняти квартиру на добу можете бути впевненими, що ваша ділова поїздка або відпочинок залишать по собі тільки найприємніші спогади.

У разі виникнення непередбачуваних ситуацій не поспішайте панікувати, а одразу зверніться за допомогою до юриста, який кваліфіковано проконсультує вас у конкретній ситуації.

Обираючи між готелем та орендою квартири надайте перевагу другому варіанту. Це по-перше дешевше, а по-друге – відпадає необхідність підкорятися готельному розпорядку (часу прийому їжі, прийом гостей і т.п.).

+1+2+3+4+5 (Нет голосов)
Loading ... Loading ...
 
                                      Категории: Остальное 

       Понравилась статья? Не забудь нажать "+1" 


Добавить комментарий

ВНИМАНИЕ! Возможна задержка публикации комментариев.

Ваш e-mail никогда не будет опубликован. Обязательные поля помечены *.

*

*

Ваш комментарий: