Як знайти роботу в країнах ЄС

візовий центер Безкордонів

Високий рівень життя, великі зарплати, повний соціальний пакет – ось про що мріють багато українців. На сьогоднішній день чимало спеціалістів прагнуть працювати в інших країнах, в яких існують хороші перспективи життя та праці. Найбільший інтерес для наших трудових мігрантів складають держави ЄС.

Праця в Німеччині

За офіційними даними МЗС, в Німеччині проживає більше 140 тис. українців. Більша половина заробітчан з України працюють в галузях німецької промисловості або в сфері будівництва. Найбільший попит в Німеччині на програмістів та фахівців ІТ-сфери. Наступне місце посідають представники точних спеціальностей. Також робота в Німеччині є для інженерів, лікарів, педагогів та агрономів.

Оплачується праця в Німеччині значно вище, ніж в Україні, однак варто враховувати можливі витрати на проживання та повсякденні потреби. Офісний працівник в середньому заробляє біля 2000 євро за місяць. Сезонні працівники, помічники по господарству і інші некваліфіковані працівники отримують 1300 євро за місяць. Наведені цифри можуть відрізнятися у різних містах. Розмір зарплати в Німеччині залежить від освіти, професії, кількості робочих годин та розміщення фірми.

Знайти роботу в Німеччині можна на спеціалізованих міжнародних сайтах, через кадрові агентства або по спеціальних німецьких програмах, за умовами яких висококласні спеціалісти можуть отримати легальне робоче місце.

Пошук роботи в Польщі

Найбільш привабливою для українців вже протягом тривалого часу являється робота в Польщі. В цій країні можуть працевлаштуватися представники будь-яких професій. Через відтік польських фахівців у інші держави Шенгену Польща зацікавлена в наших спеціалістах.

Найпопулярнішими вакансіями серед українців є робота на полях і теплицях, на фермерських господарствах, а також на фабриках і заводах. Найлегше працевлаштуватися електрикам, столярам, кухарям, швеям, зварювальникам, водіям і будівельникам. При цьому знання мови в більшості випадків не вимагається. Головне, щоб претендент на роботу мав достатній рівень професійних навичок.

Українці заробляють в Польщі в середньому 7-8 злотих за годину на некваліфікованих роботах. Спеціалісти вузького профілю отримують 11 і більше злотих за відпрацьовану годину.

Знайти роботу в Польщі не складає труднощів. Зараз в Україні існує багато фірм, що надають послуги працевлаштування за кордоном. Такі агентства за певну суму допомагають підібрати в Польщі вакансію будь-якому спеціалісту.

Можливості працевлаштування в Англії

В цій країні спостерігаються високі показники заробітної плати. Саме тому багато українців бажають поїхати на роботу в Англію. Однак наших заробітчан там не чекають. Політика англійського уряду спрямована на підтримку внутрішнього ринку праці за рахунок своїх громадян та резидентів. Трудова міграція іноземців пильно контролюється. Тому українцям вдається знайти роботу шляхом проникнення в країну по туристичній, студентській чи гостьовій візі. Легально працевлаштуватися мають шанс інженери, науковці та висококласні програмісти.

Оплачується робота в Англії в середньому 1,5 тис. фунтів за місяць. Офісні працівники заробляють від 1,2 тис. фунтів, представники середнього класу отримують зарплату в розмірі 2 тис. фунтів. Найбільше заробляють фінансисти, лікарі та юристи. Річна зарплата таких спеціалістів складає в середньому 65 тис. фунтів.

 

+1+2+3+4+5 (Нет голосов)
Loading ... Loading ...
 
                                      Категории: Остальное 

       Понравилась статья? Не забудь нажать "+1" 


Добавить комментарий

ВНИМАНИЕ! Возможна задержка публикации комментариев.

Ваш e-mail никогда не будет опубликован. Обязательные поля помечены *.

*

*

Ваш комментарий: