Жовта гумова качка у новому амплуа

Жовта гумова качка – це найбільш розповсюджений аксесуар для ванної кімнати. Хтось просто тримає його на полиці для антуражу, інші ж з дитинства не уявляють купання без цієї іграшки. Безумовно, особливою популярністю жовте каченя користується у підростаючого покоління – майже кожна дитина має у своєму розпорядженні декілька таких гумових пташок для басейну чи водних процедур.

Веселі качки: стара іграшка, нова ідея

Незважаючи на шалений інтерес до гумових качок, майже ніхто не намагається додати іграшкам оригінальності. Чи то усі так сильно цінують класику, чи просто до сьогодні ні в кого не вистачило фантазії для більш незвичайної презентації продукту. Магазин «FunnyDucks» вирішив взяти ініціативу в свої руки і створити нову колекцію усім відомих іграшок для ванної.

Тепер веселі качки точно не дадуть сумувати – достатньо просто поставити їх на полицю, і кімната відразу стане набагато яскравішаю та креативною. Звичайне жовте каченя тепер супроводжують його чорні, фіолетові, червоні, білі та блакитні товариші. Вони можуть бути просто однотонними, чи привертати увагу самими надзвичайними малюнками: серцями чи поцілунками, черепами чи павутинням тощо.

Для справжніх колекціонерів приємним відкриттям стануть тематичні серії іграшок від «FunnyDucks», серед яких знайдуться качки-поліцейські, качки-спортсмени, качка-мама і качка-тато, качка-корова і качка-вівця. Такі вироби вже неможливо назвати звичайними іграшками – вони більш схожі на оригінальні сувеніри, які можуть стати свіжою ідеєю для подарунка.

Свята, патріотичні почуття, улюблені персонажі фільмів та мультсеріалів – все це талановиті дизайнери виразили через таку знайому усім жовту гумову качку, тим самим зробив із неї справжній сучасний бренд. Каталог з готовими товарами викличе посмішку у будь-якої людини з хорошим почуттям гумору, а демократичні ціни дозволять кожному зібрати свою колекцію веселих каченят.

Де знайти веселих каченят?

Подивитися на жовту гумову качку у всіх її варіантах можливо на сайті http://funnyducks.com.ua/. Ви можете замовити модель через Інтернет, і отримати її по пошті у будь-яке місто України. Сам магазин знаходиться у Києві – тут ви можете побачити каченят вживу та особисто забрати свою покупку. Смішні подарунки, незвичайні деталі інтер’єру, захоплюючі іграшки і просто чудові засоби для підняття настрою – це все веселі качки від «FunnyDucks», які роблять життя трошки яскравішим.

+1+2+3+4+5 (Нет голосов)
Loading ... Loading ...
 
                                      Категории: Остальное 

       Понравилась статья? Не забудь нажать "+1" 


Добавить комментарий

ВНИМАНИЕ! Возможна задержка публикации комментариев.

Ваш e-mail никогда не будет опубликован. Обязательные поля помечены *.

*

*

Ваш комментарий: